קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים ב- Google

קידום אתרים (SEO) הוא שם כולל לפעולות מגוונות שמטרתן למקם אתר כלשהו במקום שראשון ב- Google, או לכל הפחות בעשרת המקומות הראשונים. המטרה היא, לפרסם את האתר ולגרום לכך שגולשים רבים ככל האפשר ייכנסו אליו. קידום אתר נעשה באמצעים שונים. החברה שאני פתחתי מתמחה בדרכים השונות של קידום אתרים ומסייעת לכם לקדם את האתר שלכם ולפרסם אותו. כל גולש אשר מחפש מוצר או שירות כלשהו, מקיש מילות מפתח הקשורות לתחום במנוע החיפוש, ולרוב זה יהיה Google, ומקבל רשימה ארוכה של תוצאות. ביותר מ-99 אחוזים מהמקרים, הגולש מחפש רק בין התוצאות שבעמוד הראשון, ונכנס מתוכם לאתרים שמתאימים לו. לכן קידום אתר למקומות הראשונים של תוצאות החיפוש הוא משמעותי מאד להגדלת מספר הכניסות לאתר.

 קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני (SEO) ב-Google, הנקרא גם קידום טבעי, הוא תוצאה של פעילות ארוכה, אשר אורכת כחצי שנה. קידום אורגני נעשה באמצעות אופטימיזציה של האתר, יצירת אתר איכותי בעל תוכן שמתחלף במהירות, שתילה איכותית של מילות מפתח באתר ובקוד האתר, יצירת קישורים באתרים שונים וכדומה. Google מזהה את האיכות של האתר בזכות הפעולות הללו, וכעבור זמן מקדם אותו במעלה הרשימה, עד לראש התוצאות הראשונות.

 קידום אתרים ממומן

קידום אתרים גוגל ממומן הוא שיטה אשר מיועדת לקידום מהיר של האתר במעלה הרשימה. קידום ממומן, כשמו כן הוא, כרוך בתשלום ל- Google. לרוב, הקידום נעשה באופן כזה שהקישור לאתר מופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש, במודעה מודגשת המסומנת כ"קישור ממומן". בעל האתר משלם ל- Google סכום כסף מסוים עבור כל הקלקה על הקישור.

 התאמת סוג הקידום לצרכים

איציק עגם מומחה קידום אתרים בכל שיטות הקידום. אני נותן לכם טיפים כיצד להתאים את האתר שלכם בשיטת הקידום המעודכנת ביותר. באופן כללי, לקידום האתר לאורך זמן מומלץ להשקיע בקידום אורגני (SEO), משום שקידום ממומן מהווה הוצאה גדולה מאד, שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים בחודש. קידום אתרים באינטרנט בעלות כספית ל-Google שנקרא גם : קידום ממומן מיועד לשיווק עסקים בצורה הכי מהירה, לקידום של מבצע ספציפי, או כ"מכת" קידום ראשונית עד שפעולות הקידום האורגניות יתחילו להשפיע באופן משמעותי על מיקום האתר ברשימת תוצאות החיפוש. 

דוגמה:

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

 


 

עוד על עולם קידום האתרים:

קידום אתרים במנועי חיפוש

להיות ראשון בגוגל

מחקר מילות מפתח

קידום עסקים

קידום אתרים באינטרנט

עסקים באינטרנט

בניית קישורים

קידום אתרים – בראשית

אופטימיזציה למנועי חיפוש

Google+