קידום אתרים במנועי חיפוש

מקדמים אונליין

mekadmimonline

קידום אתרים במנועי חיפוש

בעל/ת עסק יקר/ה, אם את/ה מעוניין/ת בהכנסה נוספת דרך האתר שלכם אתם חייבם קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש ברשת האינטרנט שלכם כדאי לכם לקרוא את המאמר הנ"ל:

 
כמובן שיש לכם אתר אינטרנט שאתם מנהלים או שמנהלים לכם אותו, האתר שלכם מאוד איכותי מושקע בעיצוב מושלם, תכנים מעניינים מאוד, כל מיני תוספים של "Facebook", "Google +1", "Twitter" אחר כל ההשקעה הזאת, מעט מאוד גולשים פוקדים את האתר ואין כמעט מכירות, בנוסף לכך האתר שלכם נשאר הרחק מאחורי המתחרים שלכם. לא תתאכזבו?

הנה הפתרון לבעיה הנפוצה ביותר לכול בעל אתר באינטרנט:
האתר שלכם אמור למשוך אליו לקוחות (גולשים) חדשים, וזה לא בגלל שהוא יהיה יותר מושקע "בעיצובי על" שהשקעתם עליהם הרבה מאוד כסף, אלה בגלל שאתם צריכים לדאוג שהלקוח (גולש) שמחפש מוצר מסוים ב-Google שקשור לאתר שלכם יגיע אליכם ויקנה את המוצר שחפץ ליבו. בשביל לגרום לגולש להגיע אל היעד שלכם, אתם צריכים לדאוג שהאתר שלכם יופיע בכלל בחיפוש של Google, ויש עוד כמה עבודות שצריך לבצע על האתר כגון: אופטימיזציה, סריקת אתר וכו' בכדי שהוא יהיה מושלם בתוצאות!
 
תחשבו על הסיטואציה הזו: האתר שלכם מקודם באינטרנט, אתם מדורגים בתוצאה הראשונה ב-Google, במילת מפתח מסוימת, בזכות ההחלטה שלכם לעשות קידום לאתר, הצלחתם להכפיל או אפילו לשלש את ההכנסה שלכם בזכות האינטרנט, ההצלחה שלנו היא בזה שגרמנו להרבה יותר גולשים להיכנס לאתר שלכם בשל היותו מקודם קידום אתרים באינטרנט אורגני (S.E.O.) והסיכוי של הגולש לרכוש את המוצר שהוא שחפץ בו גדול בהרבה יותר
לזה קוראים הכנסה מהאינטרנט 24/7.
 
לקידום אתרים אורגני יש יתרון משמעותי על קידום ממומן. בשל היותו אמין יותר בתוצאות, על פי סקר שנעשה 95% מהגולשים שמחפשים ב-Google לא לוחצים על מודעות הפרסום (ממומן), אם נעשה את החישוב אז על כל 100 גולשים שמחפשים ב-Google רק 5 לוחצים על הפרסומות (הודעות ממומנות) של Google שזה מעט מאוד.
קידום אתרים במנועי חיפוש יכול לקחת הרבה זמן: 3 חודשים עד שנתיים זה תלוי באתר שמקדמים אם יש הרבה מתחרים ועוד סיבות.
 
תזכרו: קידום אתרים עושים אצל מומחים ולא אצל חובבנים, הזול עולה בסוף ביוקר והנזק שיכול להיגרם לעסק שלך הוא בלתי הפיך!
 
אהבתם, תנו לייק
 

Google+

כתיבת תגובה